PBC34SAGN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC34SAGN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBC34SAGN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS
Duomenų lapai: 1.PBC34SAGN.pdf2.PBC34SAGN.pdf
  • Pranešimas
PBC34SAGN specifikacijos
Dalies numeris PBC34SAGN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49657 pcs Duomenų lapas 1.PBC34SAGN.pdf2.PBC34SAGN.pdf
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 1.050" (26.67mm) Kiti vardai S1071E-34
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.720" (18.29mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)