PBC33SFCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC33SFCN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBC33SFCN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS
Duomenų lapai: 1.PBC33SFCN.pdf2.PBC33SFCN.pdf
  • Pranešimas
PBC33SFCN specifikacijos
Dalies numeris PBC33SFCN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48210 pcs Duomenų lapas 1.PBC33SFCN.pdf2.PBC33SFCN.pdf
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.738" (18.75mm) Kiti vardai S1231E-33
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 33
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.320" (8.13mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.318" (8.08mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)