PBC33SAFN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC33SAFN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBC33SAFN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS
Duomenų lapai: 1.PBC33SAFN.pdf2.PBC33SAFN.pdf
  • Pranešimas
PBC33SAFN specifikacijos
Dalies numeris PBC33SAFN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49473 pcs Duomenų lapas 1.PBC33SAFN.pdf2.PBC33SAFN.pdf
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.950" (24.13mm) Kiti vardai S1061E-33
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 33
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.620" (15.75mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)