PBC15SBCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC15SBCN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBC15SBCN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS
Duomenų lapai: PBC15SBCN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PBC15SBCN specifikacijos
Dalies numeris PBC15SBCN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98413 pcs Duomenų lapas PBC15SBCN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai S1131E-15
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.140" (3.56mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 15 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.300" (7.62mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)