HSC60DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSC60DRES-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Duomenų lapai: HSC60DRES-S93.pdf
  • Pranešimas
HSC60DRES-S93 specifikacijos
Dalies numeris HSC60DRES-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3859 pcs Duomenų lapas HSC60DRES-S93.pdf
Nutraukimas Solder Eyelet(s) Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 60
Pozicijų skaičius 120 Montavimo tipas Panel Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Blue Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)