HSC08DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSC08DRES-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Duomenų lapai: HSC08DRES-S93.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
HSC08DRES-S93 specifikacijos
Dalies numeris HSC08DRES-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10359 pcs Duomenų lapas HSC08DRES-S93.pdf
Nutraukimas Solder Eyelet(s) Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 8
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Blue Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HSC08DREN-S13
HSC08DREN-S13
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Sandelyje: 13843 pcs
parsisiųsti: HSC08DREN-S13.pdf
RFQ
HSC08DRES
HSC08DRES