HCC25DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCC25DRYS
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Duomenų lapai: 1.HCC25DRYS.pdf2.HCC25DRYS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
HCC25DRYS specifikacijos
Dalies numeris HCC25DRYS Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7462 pcs Duomenų lapas 1.HCC25DRYS.pdf2.HCC25DRYS.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 25
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Blue Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.062" (1.57mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HCC25HETS
HCC25HETS
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100
Sandelyje: 14025 pcs
parsisiųsti:
RFQ
HCC25DRYS-S93
HCC25DRYS-S93
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Sandelyje: 7541 pcs
parsisiųsti: HCC25DRYS-S93.pdf
RFQ
HCC25DRYN-S13
HCC25DRYN-S13
parsisiųsti: HCC25DRYN-S13.pdf
HCC25DRYN-S734
HCC25DRYN-S734
parsisiųsti: HCC25DRYN-S734.pdf
HCC25DRYS-S734
HCC25DRYS-S734