HBC31HETS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HBC31HETS
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
HBC31HETS specifikacijos
Dalies numeris HBC31HETS Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12803 pcs Duomenų lapas
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Single Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius / Bay / Row -
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lytis Female Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
funkcijos - Susisiekimo tipas Cantilever
Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Susisiekite su Finish Gold Spalva -
Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge Kortelės storis 0.062" (1.57mm)