GSC49DRTS-S93
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSC49DRTS-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
Duomenų lapai: GSC49DRTS-S93.pdf
  • Pranešimas
GSC49DRTS-S93 specifikacijos
Dalies numeris GSC49DRTS-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5028 pcs Duomenų lapas GSC49DRTS-S93.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 49
Pozicijų skaičius 98 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)