GSC25DRAH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSC25DRAH
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Duomenų lapai: 1.GSC25DRAH.pdf2.GSC25DRAH.pdf
  • Pranešimas
GSC25DRAH specifikacijos
Dalies numeris GSC25DRAH Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8179 pcs Duomenų lapas 1.GSC25DRAH.pdf2.GSC25DRAH.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 25
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Medžiaga - izoliacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Kortelės storis 0.062" (1.57mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GSC25D
GSC25D
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 25W