GSC07DRTH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSC07DRTH-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Duomenų lapai: GSC07DRTH-S93.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
GSC07DRTH-S93 specifikacijos
Dalies numeris GSC07DRTH-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14273 pcs Duomenų lapas GSC07DRTH-S93.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 7
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)