GEC36SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEC36SBAN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HDR RA 36POS .100" TIN
Duomenų lapai: 1.GEC36SBAN.pdf2.GEC36SBAN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GEC36SBAN specifikacijos
Dalies numeris GEC36SBAN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HDR RA 36POS .100" TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67638 pcs Duomenų lapas 1.GEC36SBAN.pdf2.GEC36SBAN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 36 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.140" (3.56mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.100" (2.54mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm)