GCB50DYFT
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCB50DYFT
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Duomenų lapai: 1.GCB50DYFT.pdf2.GCB50DYFT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
GCB50DYFT specifikacijos
Dalies numeris GCB50DYFT Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8193 pcs Duomenų lapas 1.GCB50DYFT.pdf2.GCB50DYFT.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 50
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Lytis Female Flanšo funkcija Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
funkcijos - Susisiekimo tipas Cantilever
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Susisiekite su Finish Gold Spalva Black
Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge Kortelės storis 0.062" (1.57mm)