EBC43HETH
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EBC43HETH
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EBC43HETH specifikacijos
Dalies numeris EBC43HETH Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22534 pcs Duomenų lapas
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Single Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius / Bay / Row -
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lytis Female Flanšo funkcija Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
funkcijos - Susisiekimo tipas Cantilever
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Susisiekite su Finish Gold Spalva -
Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge Kortelės storis 0.062" (1.57mm)