AMC21SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
AMC21SAAN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AMC21SAAN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS
Duomenų lapai: AMC21SAAN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AMC21SAAN specifikacijos
Dalies numeris AMC21SAAN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10836 pcs Duomenų lapas AMC21SAAN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.450" (11.43mm) Kiti vardai S9661-21
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.120" (3.05mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm)