AMC12DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AMC12DRES-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Duomenų lapai: AMC12DRES-S93.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
AMC12DRES-S93 specifikacijos
Dalies numeris AMC12DRES-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6079 pcs Duomenų lapas AMC12DRES-S93.pdf
Nutraukimas Solder Eyelet(s) Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 12
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Green Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)