ABB50DHNT
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ABB50DHNT
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Duomenų lapai: 1.ABB50DHNT.pdf2.ABB50DHNT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
ABB50DHNT specifikacijos
Dalies numeris ABB50DHNT Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5086 pcs Duomenų lapas 1.ABB50DHNT.pdf2.ABB50DHNT.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 50
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 funkcijos -
Susisiekimo tipas Hairpin Bellows Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.062" (1.57mm)