FR1105W-TR
Stanley ElectricStanley Electric
FR1105W-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR1105W-TR
Gamintojas / Gamintojas: Stanley Electric
Prekės aprašymas LED RED CLEAR 3216 SMD
Duomenų lapai: FR1105W-TR.pdf
  • Pranešimas
FR1105W-TR specifikacijos
Dalies numeris FR1105W-TR Gamintojas Stanley Electric
Galimas kiekis 534218 pcs Duomenų lapas FR1105W-TR.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 635nm Bangos ilgis - dominuojantis 626nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.9V Žiūrėjimo kampas 50°
Tiekėjo prietaisų paketas 3216 Type Dydis / Matmenys 3.20mm L x 1.60mm W
Serija 1105W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 404-1029-2
FR1105WTR
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Reitingas 180mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 1.60mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 2.05mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 1206 (3216 Metric) Dabartinis testas 20mA