ORD9215-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORD9215-1015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ORD9215-1015
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ORD9215-1015 specifikacijos
Dalies numeris ORD9215-1015 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161177 pcs Duomenų lapas
Įtampa - perjungimas DC 100V Įtampa - perjungimas AC 100V
Įveskite Glass Body Nutraukimo stilius Axial
Dydis - kūnas 0.110" Dia x 0.669" L (2.80mm x 17.00mm) Serija ORD
Atsisveikinimo laikas 0.05ms Išleidimo diapazonas -
Galia - Įvertinta 10W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 374-1313
ORD92151015
Darbinė temperatūra -
Dirbti laiką 0.4ms Valdyti diapazoną 10 ~ 15AT
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Ilgis - bendras 1.736" (44.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos -
Išsamus aprašymas Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 100V Through Hole Dabartinis - perjungimas 500mA (AC/DC)
Dabartinis - Carry 1A (AC/DC) Grandinė SPST-NO
Talpa 0.3pF