MRX12-1C90
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
MRX12-1C90 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRX12-1C90
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas REED RELAY SPDT CHANGE 12V ATEX
Duomenų lapai: MRX12-1C90.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MRX12-1C90 specifikacijos
Dalies numeris MRX12-1C90 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas REED RELAY SPDT CHANGE 12V ATEX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3214 pcs Duomenų lapas MRX12-1C90.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 28VAC, 28VDC - Max
Serija MRX Atsisveikinimo laikas 2ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 374-1396-5
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Dirbti laiką 2ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Sealed - Fully Kontaktinis reitingas (dabartinis) 240mA
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 1.3 kOhms Ritės galia 110 mW
Ritinio srovė 9.0mA