HE24-1C22
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
HE24-1C22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HE24-1C22
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED SPDT 3A 24V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
HE24-1C22 specifikacijos
Dalies numeris HE24-1C22 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED SPDT 3A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4516 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.5 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 7500VAC, 7500VDC - Max
Serija HE Atsisveikinimo laikas 1.5ms
Pakuotė Bulk Kiti vardai HE241C-22
HE241C-22-ND
Q1613520
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Dirbti laiką 3ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A Kontaktinė medžiaga -
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 24VDC