DIP24-2A72-21D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-2A72-21D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DIP24-2A72-21D
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED DPST 1A 24V
Duomenų lapai: 1.DIP24-2A72-21D.pdf2.DIP24-2A72-21D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DIP24-2A72-21D specifikacijos
Dalies numeris DIP24-2A72-21D Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED DPST 1A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21586 pcs Duomenų lapas 1.DIP24-2A72-21D.pdf2.DIP24-2A72-21D.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 200VAC, 200VDC - Max
Serija DIP Atsisveikinimo laikas 0.1ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 3224200121
DIP242A7221D
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Dirbti laiką 0.5ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Diode Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2 kOhms Ritės galia 290 mW
Ritinio srovė 12.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
Gamintojai: Standex-Meder Electronics
apibūdinimas: RELAY REED SPST 1A 24V
Sandelyje: 33013 pcs
parsisiųsti: DIP24-1A72-12L.pdf
RFQ
DIP314-001BLF
DIP314-001BLF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Sandelyje: 5971 pcs
parsisiųsti: DIP314-001BLF.pdf
RFQ
DIP24-2A72-21L
DIP24-2A72-21L
apibūdinimas: RELAY REED DPST 1A 24V
parsisiųsti: DIP24-2A72-21L.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
parsisiųsti: DIP24-1A72-12D.pdf
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
parsisiųsti: DIP306-001BLF.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
apibūdinimas: RELAY REED SPDT 500MA 24V
parsisiųsti: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP2450-01D3
DIP2450-01D3
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
parsisiųsti:
DIP2415
DIP2415
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
parsisiųsti: DIP2415.pdf
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
parsisiųsti: DIP24-1C90-51L.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
apibūdinimas: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
parsisiųsti: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP2415R
DIP2415R
Gamintojai: Crydom
parsisiųsti: DIP2415R.pdf
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
parsisiųsti: DIP1524-01D3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus