DIP12-2A72-21D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-2A72-21D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DIP12-2A72-21D
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED DPST 1A 12V
Duomenų lapai: DIP12-2A72-21D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DIP12-2A72-21D specifikacijos
Dalies numeris DIP12-2A72-21D Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED DPST 1A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26454 pcs Duomenų lapas DIP12-2A72-21D.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 200VAC, 200VDC - Max
Serija DIP Atsisveikinimo laikas 0.1ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 3212100121
DIP122A7221D
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Dirbti laiką 0.5ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Diode Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 500 Ohms Ritės galia 290 mW
Ritinio srovė 24.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
Gamintojai: Standex-Meder Electronics
apibūdinimas: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Sandelyje: 20939 pcs
parsisiųsti: DIP12-1C90-51D.pdf
RFQ
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
Sandelyje: 17831 pcs
parsisiųsti: DIP12-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
apibūdinimas: RELAY REED SPST 1A 12V
parsisiųsti: DIP12-1A72-12L.pdf
DIP050-628-157BLF
DIP050-628-157BLF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
parsisiųsti: DIP050-628-157BLF.pdf
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
parsisiųsti: DIP12-1A72-12D.pdf
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
parsisiųsti: DIP1524-01D3.pdf
DIP1215
DIP1215
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
parsisiųsti: DIP1215.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
apibūdinimas: RELAY REED DPST 1A 12V
parsisiųsti: DIP12-2A72-21L.pdf
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
parsisiųsti: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
apibūdinimas: RELAY REED SPST 1A 24V
parsisiųsti: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
apibūdinimas: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
parsisiųsti: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP1215R
DIP1215R
Gamintojai: Crydom
parsisiųsti: DIP1215R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus