BT24-2A66
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
BT24-2A66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BT24-2A66
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED DPST 500MA 24V
Duomenų lapai: BT24-2A66.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
BT24-2A66 specifikacijos
Dalies numeris BT24-2A66 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED DPST 500MA 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2887 pcs Duomenų lapas BT24-2A66.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.5 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 200VAC, 200VDC - Max