ZV60K2220T801N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV60K2220T801N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV60K2220T801N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 60VAC 800A 2220 SMD
Duomenų lapai: ZV60K2220T801N.pdf
  • Pranešimas
ZV60K2220T801N specifikacijos
Dalies numeris ZV60K2220T801N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 60VAC 800A 2220 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136426 pcs Duomenų lapas ZV60K2220T801N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai ZV60K2220T801NTR Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 85V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V
funkcijos - Energija 6.2J
Išsamus aprašymas 100V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) Dabartinis - "Surge" 800A