ZV14K1206T201N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV14K1206T201N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV14K1206T201N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 200A 1206
Duomenų lapai: ZV14K1206T201N.pdf
  • Pranešimas
ZV14K1206T201N specifikacijos
Dalies numeris ZV14K1206T201N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas VARISTOR 22V 200A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 469336 pcs Duomenų lapas ZV14K1206T201N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 19.8V
Varistorio įtampa (maks.) 24.2V Serija ZV
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai ZV14K1206T201NTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Energija 0.60J Išsamus aprašymas 22V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 200A Talpa @ dažnumas 950pF @ 1kHz