WW2ABB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2ABB120R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WW2ABB120R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 120 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WW2ABB120R.pdf2.WW2ABB120R.pdf
  • Pranešimas
WW2ABB120R specifikacijos
Dalies numeris WW2ABB120R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 120 OHM 2.5W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124141 pcs Duomenų lapas 1.WW2ABB120R.pdf2.WW2ABB120R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Serija WW Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 2.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai WW 2A 120 0.1% B