WW1JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WW1JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WW1JT9R10.pdf2.WW1JT9R10.pdf
  • Pranešimas
WW1JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris WW1JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 274383 pcs Duomenų lapas 1.WW1JT9R10.pdf2.WW1JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai WW 1 9.1 5% R
WW19.15%R
WW19.15%R-ND
WW19.1JR
WW19.1JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound