WRF2JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WRF2JT100R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES WW 2W 100 OHM 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WRF2JT100R.pdf2.WRF2JT100R.pdf
  • Pranešimas
WRF2JT100R specifikacijos
Dalies numeris WRF2JT100R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES WW 2W 100 OHM 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5835 pcs Duomenų lapas 1.WRF2JT100R.pdf2.WRF2JT100R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -80/ +900ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serija WRF Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai WRF 2 100 5% R