SM8035JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035JT1R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM8035JT1R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1 OHM 5% 4W 8035
Duomenų lapai: 1.SM8035JT1R00.pdf2.SM8035JT1R00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
  • Pranešimas
SM8035JT1R00 specifikacijos
Dalies numeris SM8035JT1R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1 OHM 5% 4W 8035 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63265 pcs Duomenų lapas 1.SM8035JT1R00.pdf2.SM8035JT1R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8035 Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
Serija SM Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8035 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.377" (9.57mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound