SM6227JT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT1K50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM6227JT1K50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 5% 3W 6227
Duomenų lapai: 1.SM6227JT1K50.pdf2.SM6227JT1K50.pdf
  • Pranešimas
SM6227JT1K50 specifikacijos
Dalies numeris SM6227JT1K50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.5K OHM 5% 3W 6227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90065 pcs Duomenų lapas 1.SM6227JT1K50.pdf2.SM6227JT1K50.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6227 Dydis / Matmenys 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serija SM Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6227 J-Lead Kiti vardai SM 3 1.5K 5% R