SM4527JT27L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JT27L0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM4527JT27L0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.027 OHM 5% 2W 4527
Duomenų lapai: 1.SM4527JT27L0.pdf2.SM4527JT27L0.pdf
  • Pranešimas
SM4527JT27L0 specifikacijos
Dalies numeris SM4527JT27L0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.027 OHM 5% 2W 4527 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129456 pcs Duomenų lapas 1.SM4527JT27L0.pdf2.SM4527JT27L0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4527 Dydis / Matmenys 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
Serija SM Atsparumas 27 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4527 J-Lead Kiti vardai SM 2A 0.027 5% R