SM4124JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT47R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM4124JT47R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 47 OHM 5% 2W 4124
Duomenų lapai: 1.SM4124JT47R0.pdf2.SM4124JT47R0.pdf
  • Pranešimas
SM4124JT47R0 specifikacijos
Dalies numeris SM4124JT47R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 47 OHM 5% 2W 4124 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140339 pcs Duomenų lapas 1.SM4124JT47R0.pdf2.SM4124JT47R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4124 Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4124 J-Lead Kiti vardai SM 2 47 5% R
SM2475%R
SM2475%R-ND
SM247JR
SM247JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound