SM4124JT18L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT18L0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM4124JT18L0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.018 OHM 5% 2W 4124
Duomenų lapai: 1.SM4124JT18L0.pdf2.SM4124JT18L0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
SM4124JT18L0 specifikacijos
Dalies numeris SM4124JT18L0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.018 OHM 5% 2W 4124 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101754 pcs Duomenų lapas 1.SM4124JT18L0.pdf2.SM4124JT18L0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4124 Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Atsparumas 18 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4124 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound