SM4124FT60R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT60R4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM4124FT60R4
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 60.4 OHM 1% 2W 4124
Duomenų lapai: 1.SM4124FT60R4.pdf2.SM4124FT60R4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
SM4124FT60R4 specifikacijos
Dalies numeris SM4124FT60R4 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 60.4 OHM 1% 2W 4124 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175430 pcs Duomenų lapas 1.SM4124FT60R4.pdf2.SM4124FT60R4.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4124 Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Atsparumas 60.4 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4124 J-Lead Kiti vardai SM 2 60.4 1% R