SM2615JT1R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JT1R80 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM2615JT1R80
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.8 OHM 5% 1W 2615
Duomenų lapai: 1.SM2615JT1R80.pdf2.SM2615JT1R80.pdf
  • Pranešimas
SM2615JT1R80 specifikacijos
Dalies numeris SM2615JT1R80 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.8 OHM 5% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155481 pcs Duomenų lapas 1.SM2615JT1R80.pdf2.SM2615JT1R80.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2615 Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Atsparumas 1.8 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai SM 1 1.8 5% R
SM11.85%R
SM11.85%R-ND
SM11.8JR
SM11.8JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.155" (3.94mm)
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.8 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound