SM2615FTR280
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FTR280 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM2615FTR280
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.28 OHM 1% 1W 2615
Duomenų lapai: 1.SM2615FTR280.pdf2.SM2615FTR280.pdf
  • Pranešimas
SM2615FTR280 specifikacijos
Dalies numeris SM2615FTR280 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.28 OHM 1% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128923 pcs Duomenų lapas 1.SM2615FTR280.pdf2.SM2615FTR280.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2615 Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Atsparumas 280 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai SM 1 0.28 1% R