SM2615FT34R8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT34R8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM2615FT34R8
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 34.8 OHM 1% 1W 2615
Duomenų lapai: 1.SM2615FT34R8.pdf2.SM2615FT34R8.pdf
  • Pranešimas
SM2615FT34R8 specifikacijos
Dalies numeris SM2615FT34R8 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 34.8 OHM 1% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138789 pcs Duomenų lapas 1.SM2615FT34R8.pdf2.SM2615FT34R8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2615 Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Atsparumas 34.8 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai SM 1 34.8 1% R