SM2615FT1R15
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT1R15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM2615FT1R15
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.15 OHM 1% 1W 2615
Duomenų lapai: 1.SM2615FT1R15.pdf2.SM2615FT1R15.pdf
  • Pranešimas
SM2615FT1R15 specifikacijos
Dalies numeris SM2615FT1R15 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.15 OHM 1% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126165 pcs Duomenų lapas 1.SM2615FT1R15.pdf2.SM2615FT1R15.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2615 Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serija SM Atsparumas 1.15 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai SM 1 1.15 1% R