RTAN0805BKE750R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RTAN0805BKE750R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTAN0805BKE750R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 750 OHM 0.1% 1/5W 0805
Duomenų lapai: RTAN0805BKE750R.pdf
  • Pranešimas
RTAN0805BKE750R specifikacijos
Dalies numeris RTAN0805BKE750R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 750 OHM 0.1% 1/5W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 339835 pcs Duomenų lapas RTAN0805BKE750R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RTAN Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RTAN0805BKE750RTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film