RSMF3JT1K60-C1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT1K60-C1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSMF3JT1K60-C1
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSMF3JT1K60-C1.pdf2.RSMF3JT1K60-C1.pdf
  • Pranešimas
RSMF3JT1K60-C1 specifikacijos
Dalies numeris RSMF3JT1K60-C1 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 905701 pcs Duomenų lapas 1.RSMF3JT1K60-C1.pdf2.RSMF3JT1K60-C1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Atsparumas 1.6 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film