RSMF2JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSMF2JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RSMF2JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris RSMF2JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1789397 pcs Duomenų lapas 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RSMF2JT9R10CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film