RSMF2JB9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB9K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSMF2JB9K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSMF2JB9K10.pdf2.RSMF2JB9K10.pdf
  • Pranešimas
RSMF2JB9K10 specifikacijos
Dalies numeris RSMF2JB9K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1893005 pcs Duomenų lapas 1.RSMF2JB9K10.pdf2.RSMF2JB9K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Atsparumas 9.1 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RSM 2 9.1K 5% A