RSF3JT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT22R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF3JT22R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF3JT22R0.pdf2.RSF3JT22R0.pdf
  • Pranešimas
RSF3JT22R0 specifikacijos
Dalies numeris RSF3JT22R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 22 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421550 pcs Duomenų lapas 1.RSF3JT22R0.pdf2.RSF3JT22R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 3 22 5% R
RS 3 22 5% R-ND
RS3225%R
RS3225%R-ND
RS322JR
RS322JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film