RSF2JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF2JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF2JT9R10.pdf2.RSF2JT9R10.pdf
  • Pranešimas
RSF2JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris RSF2JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1918235 pcs Duomenų lapas 1.RSF2JT9R10.pdf2.RSF2JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 2 9.1 5% R
RS 2 9.1 5% R-ND
RS29.15%R
RS29.15%R-ND
RS29.1JR
RS29.1JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film