RSF2GT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GT5K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF2GT5K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 5.1K OHM 2W 2% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF2GT5K10.pdf2.RSF2GT5K10.pdf
  • Pranešimas
RSF2GT5K10 specifikacijos
Dalies numeris RSF2GT5K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 5.1K OHM 2W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1105099 pcs Duomenų lapas 1.RSF2GT5K10.pdf2.RSF2GT5K10.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 2 5.1K 2% R
RS 2 5.1K 2% R-ND
RS25.1K2%R
RS25.1K2%R-ND
RS25.1KGR
RS25.1KGR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film