RSF2GB6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GB6K80 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF2GB6K80
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 2W 2% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF2GB6K80.pdf2.RSF2GB6K80.pdf
  • Pranešimas
RSF2GB6K80 specifikacijos
Dalies numeris RSF2GB6K80 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 6.8K OHM 2W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1184917 pcs Duomenų lapas 1.RSF2GB6K80.pdf2.RSF2GB6K80.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Atsparumas 6.8 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 2 6.8K 2% A
RS 2 6.8K 2% A-ND
RS26.8K2%A
RS26.8K2%A-ND
RS26.8KGA
RS26.8KGA-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film