RSF12JT39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT39R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF12JT39R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF12JT39R0.pdf2.RSF12JT39R0.pdf
  • Pranešimas
RSF12JT39R0 specifikacijos
Dalies numeris RSF12JT39R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4085778 pcs Duomenų lapas 1.RSF12JT39R0.pdf2.RSF12JT39R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSF Atsparumas 39 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 1/2 39 5% R
RS 1/2 39 5% R-ND
RS1/2395%R
RS1/2395%R-ND
RS1/239JR
RS1/239JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 39 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film