RSF12GB3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12GB3K30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSF12GB3K30
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 1/2W 2% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RSF12GB3K30.pdf2.RSF12GB3K30.pdf
  • Pranešimas
RSF12GB3K30 specifikacijos
Dalies numeris RSF12GB3K30 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.3K OHM 1/2W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1609375 pcs Duomenų lapas 1.RSF12GB3K30.pdf2.RSF12GB3K30.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSF Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RS 1/2 3.3K 2% A
RS 1/2 3.3K 2% A-ND
RS1/23.3K2%A
RS1/23.3K2%A-ND
RS1/23.3KGA
RS1/23.3KGA-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film