RPC0805JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT9M10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPC0805JT9M10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1M OHM 5% 1/4W 0805
Duomenų lapai: 1.RPC0805JT9M10.pdf2.RPC0805JT9M10.pdf
  • Pranešimas
RPC0805JT9M10 specifikacijos
Dalies numeris RPC0805JT9M10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1M OHM 5% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3306795 pcs Duomenų lapas 1.RPC0805JT9M10.pdf2.RPC0805JT9M10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RPC Atsparumas 9.1 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.1 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film